Inspirujący styl dworkowy

Szukając inspiracji przy aranżacji domowych wnętrz, warto sięgnąć nie tylko do współczesnych trendów kreowanych przez światowej klasy designerów, ale i do przeszłości, bowiem barwne tradycje przechowują w swoich zakamarkach niezwykle ciekawe style, które choć na długo zapomniane, mogą świetnie odnaleźć się także we współczesnych wnętrzach.

Niewątpliwie do takich stylów zaliczyć można styl dworkowy, który pomaga wykreować w domu przyjemny klimat oraz ciepłą, rodzinną atmosferę.

Charakterystyczne dla niego jest zastosowanie drewna w dużych ilościach oraz kafli, szczególnie tych ręcznie malowanych.

Ponadto w domu inspirowanym stylem dworkowym nie powinno zabraknąć naturalnych tkanin oraz wszelkiego rodzaju obrusów, firan czy zasłon wykonanych na szydełku, które stanowią misternie dopracowane dzieła sztuki.

Nie ulega wątpliwości, że styl dworkowy pomaga zaaranżować wnętrze przytulne z nutą romantyzmu, w którym z pewnością świetnie odnajdą się amatorzy spokoju, ceniący sobie tradycję i powrót do korzeni.

obrusy bankietowe panele fotowoltaiczne hurtownia