Meble na wesele w plenerze – jak wybrać dobrze?

www.ospanaswiecie.com.pl

Plenerowe wesela to moda, która do Polski trafiła z zachodu. Imprezy tego typu są u nas coraz popularniejsze, jednak niestety ze względu na klimat mogą się odbywać tylko sezonowo. Kiedy jednak nastanie już właściwa pora, czyli późna wiosna i lato to organizacja tego wydarzenia spędza sen z powiek Parze Młodej. Niewątpliwie dużym problemem jest wybór właściwych mebli. Na jakie najlepiej się zdecydować i czym kierować się przy ich wyborze? Meble na wesele w plenerze powinny być przede wszystkim solidne i wytrzymałe, a także stabilne. W porównaniu do wesela na sali na imprezie plenerowej meble muszą przystosowane do zupełnie innych warunków, np.

podłoża, którym w warunkach plenerowych często jest trawnik. Warto jest wybierać meble stabilne i cięższe – nie przewróci ich wiatr ani też nierówne podłoże. Zadbaj także o to, aby meble nie były wykonane z nagrzewającego się tworzywa – jeżeli nie ma zadaszenia meble mogą pod wpływem działania słońca szybko się nagrzać co na pewno nie ucieszy bawiących się gości. Na krzesła możesz nałożyć pokrowce – ozdobią one meble a także nadadzą miejscu niepowtarzalnego klimatu. Będą także ochroną dla krzeseł przed ewentualnym nagrzewaniem się. Stabilne i wytrzymałe powinny być też stoły, dlatego lepiej jest zdecydować się na kilka większych, niż na małe stoliki dla kilku osób.

Doskonale sprawdzą się stoły składane, które bez problemu przetransportujesz lub dowolnie zmodyfikujesz – na większe lub mniejsze.

http://witek.pl/ www.kaunana.com