Ponadczasowy styl art deco

www.extremedrive.pl

Projektowanie wnętrz, tak jak i projektowanie ubrań, wymaga kreatywności i wyobraźni, ale także przemyślanych koncepcji, przewodnich motywów i umiejętności tworzenia symboli ponadczasowych. Niewątpliwie ponadczasowość to synonim jednego z najpopularniejszych stylów aranżacji wnętrz, a mianowicie stylu art deco. Styl art deco jest niezwykle wyszukany, dlatego też kojarzy się z elegancją i smakiem.

Bogactwo dekoracji, oryginalność materiałów i dbałość o szczegóły są gwarancją wykreowania z udziałem art deco wnętrza bardzo przytulnego, ale i drogiego, bowiem należy zaznaczyć, że meble i dodatki w tej stylistyce plasują się raczej w górnych przedziałach cenowych. Błyszczące meble, geometryczne dekoracje oraz zasłony i tkaniny z weluru czy satyny stwarzają niezwykłą atmosferę, która przenosi nas do pełnych uroku i barwy lat dwudziestych. Bezsprzecznie styl art deco nie jest masowy, natomiast charakteryzuje się niezwykłym urokiem i przytulnością.

Jeśli więc chcemy stworzyć niebanalne przestrzenie domowe, które zauroczą nas i naszych gości swoją oryginalnością, postawmy na aranżacje w nurcie art deco!. A jeśli miałbym zaproponować świetną stronę, to projektowanie wnętrz częstochowa byłaby tą stroną.

przydomowa oczyszczalnia ścieków